Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Hakkımızda


HAKKIMIZDA

1992 yılı itibariyle 'Bebek Ürünleri ve Satışı' üzerine hizmet veren firmamız, internet üzerinden siz anne ve babalarımıza hizmet vermek amacıyla 2010 yılında naturwell.com.tr 'yi kurmuştur. Her zaman ilk hedefimiz, müşteri memnuniyeti ve doğru ürünü siz anne babalarımızla buluşturmak olmuştur. Bu sebeple, sitemizde yer alan tüm ürünlerin sağlıklı, doğa dostu ve nitelikli olmasına dikkat ediyoruz. Sitemizde bulunan binlerce ürünü, çok titizlikle ve seçici davranarak eliyoruz. Güven-sağlık-nitelik anlamında standartları yüksek olan ürünler sitemizde yerini bularak, sizlere ulaşabilmektedir. 0 Aydan 16 yaş çocuğa kadar olan ürün yelpazemizde yer alan tüm ürünlerimiz, firmamız ve yüksek standart anlayışımıza uygun üretici veya distribütör satış ortaklarımızın garantisi altındadır. Ürünlerimizin tamamı üretici ve ithalatçı firmaların garantisi ve güvencesi altında olan %100 Orijinal ürünlerdir. Ürün güvenliğine çok büyük önem veriyoruz. Bu nedenle resmi ithalatçı, üretici, distribütör ya da ecza depoları dışında güvenemeyeceğimiz kaynaklardan ürün temin etmiyoruz.

Bizim için önemli olan, sitemizden yapacağınız alışveriş sonrası memnuniyetinizin devamıdır. Bu anlamda, satış sonrası devam eden desteği ilke edinmiş firmalarla çalışmayı tercih ediyoruz.

Anne ve babalarımıza sunacağımız ürünlerin belirli standartların üstünde olması gerektiğinin bilincinde, uzun yıllardır bebek - çocuk – anne ürünleri konusunda uzmanlaşmış ekibimizle; sizlerin her tür sorusunu ve destek isteğini karşılamak için buradayız. İnternet e-ticaret sitemizle aynı prensipler doğrultusunda çalışan mağazamız NATURWELL Bursa Nilüfer adresinde sizlere hizmet vermektedir.

Biz Kimiz;

Biz sektörde 27 yılını doldurmuş ve 1992 yılından itibaren elde ettiği tecrübeyi online dermokozmetik sitesi aracılığı ile sizlere kolay ve güvenli şekilde ulaştırmayı amaçlamış bir firmayız.

Ülkemizin her yerine maksimum 3 gün içerisinde teslimat sağlayabiliyoruz.

naturwell.com.tr Can – Tıp Sağlık Merkezi’nin patentli markasıdır.

İletişim Ofis:
Adres: Selçukbey Mah. Selçukbey Cad Akat plaza kat 3 daire 21, 16130 Yıldırım/Bursa

İletişim Merkez:
Tel : 0 (544) 241 12 60 


                                                                                                                                                                                                             Saygılarımızla

                                                                                                      Can – Tıp Sağlık Merkezi İlaç, Tıbbi Malzeme, Kozmetik ve

                                                                                                                                       Gıda San. Tic. Ltd. Şti.